KONST / Litografier / Färglitografi 15018002
nr 1501 8002
Nils Wedel
(1897-1967), Sverige
Signerad, numrerad 123/260, Stilleben. Färglitografi, bildmått: 31x64 cm, yttermått inklusive ram: 44x76
Nils Wedel, svensk bildkonstnär född i Göteborg 1897, död 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:07:07
7/11 17:43:45
Nils Wedel
Läs mer om Nils Wedel